XX – lecie SGL ,,Witraż”

23 listopada  dziesięcioosobowa delegacja uczniów naszego gimnazjum wraz z panią Małgorzatą Jaroszczyk  uczestniczyła w uroczystości z okazji Jubileuszu XX – lecia Siedleckiej Grupy Literackiej ,,Witraż”. Z tej okazji został wydany Almanach pt. ,,krzykiem przychodzimy… ciszą znikamy…”, w którym znalazły się  wiersze uczennic klasy 3a – Katarzyny Kordeckiej i Agaty Pawluk. Podczas uroczystości  dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, pan Mariusz Woszczyński, wręczył dyrektorom szkół i nauczycielom – animatorom szkolnych środowisk  literackich – specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę. Takie podziękowania odebrały: pani dyrektor Magdalena Olszewska – Silna, pani Jolanta Batok i pani Małgorzata Jaroszczyk. Jubilatom gratulujemy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content