Charytatywny Koncert Talentów

Dnia 4 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa odbył się VI  Charytatywny  Koncert Talentów, na rzecz dzieci z Domu Małego Dziecka  w Siedlcach. Swoje talenty artystyczne zaprezentowali uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 6, I i II LO oraz ZSP nr 1. Nie zabrakło też na nim jak zwykle naszych uzdolnionych gimnazjalistów. Wystąpili: Weronika Czapska, Jakub Uziębło, Aleksandra Lipińska, Anna Chilczuk, Piotr Lipiński i Jakub Leśniowski. Ich występy spotkały się z ogromnym uznaniem starszych kolegów. Przy okazji tej Młodzieżowy Wolontariat przygotował paczkę ze słodyczami dla maluchów z Domu Dziecka. Popisy artystów oprócz publiczności z I LO  podziwiała też  klasa IIIa. Dziękujemy wszystkim występującym  za niezapomniane doznania artystyczne.

Agnieszka Karpińska i Weronika Paczuska

Skip to content