Uczniowie klasy 3d w finale IV Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych „MINIGLOBE”

Miło nam poinformować, że grupa teatralna naszego gimnazjum, w skład której wchodzą uczniowie klasy 3d, zakwalifikowała się do FINAŁU IV Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych „MINIGLOBE”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 106 w Warszawie, a jednym z patronów wydawnictwo Oxford. W konkursie biorą udział szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.
Finał konkursu odbędzie się 8 kwietnia 2016 roku. Nasi uczniowie zaprezentują przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna” na motywach powieści Karola Dickensa. Warto dodać, iż w tym roku szkolnym grupa przygotowuje również przedstawienie pt. „Romeo i Julia” Williama Szekspira, które uczniowie gimnazjum oraz zaproszeni goście zobaczą już w marcu. Czeka nas dużo pracy, szczególnie iż w finale konkursu zmierzymy się ze szkołami m.in. z Bydgoszczy, Lublina, Stalowej Woli, Oświęcimia, Birczy, Topoli Królewskiej, Konina i Warszawy.

GRATULUJEMY !!!

Opiekunowie grupy teatralnej:
Monika Walęcka
Małgorzata Ponikowska

Skip to content