Wyniki „Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową”

Dnia 21 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową, z życzeniami w języku angielskim i niemieckim. Na konkurs wpłynęło ponad 40 prac, które zostały wykonane różnymi, interesującymi technikami plastycznymi. Ocenie poddane zostały nie tylko walory estetyczne kartek, ale również treść i poprawność językowa życzeń.
Zwycięzców wyłoniło jury w składzie: p. B. Prachnio, p. I. Wiśniewska – Mróz, p. E. Markowska i p. W. Paczuska.
Z wielką przyjemnością informujemy, że I miejsce zdobyła Kamila Zboina z klasy III A, II miejsce – Natalia Somla z klasy III E, a miejsce III przypadło Mai Mazurek z klasy III A. Dodatkowo na szczególne wyróżnienie zasłużyła praca Natalii Stanek z klasy II E.
Chcemy dodać, że Wasze piękne kartki trafiły przed Świętami Bożego Narodzenia do wielu siedleckich urzędów (byliśmy m. in. u Prezydenta Miasta Siedlce – p. Wojciecha Kudelskiego), zaprzyjaźnionych szkół i instytucji, z którymi nasze gimnazjum współpracuje.
Dziękujemy Wam wszystkim za wykonaną pracę, cenny czas oraz twórcze pomysły. Dziękujemy także nauczycielom języków obcych, którzy zachęcali swoich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Elwira Markowska
Weronika Paczuska

Skip to content