Wycieczka klasy 2c i 2d

W dniu 20. stycznia br. klasy 2c i 2d pod opieką nauczycieli, p. Katarzyny Niedziółki, p. Mirosława Filimoniuka i p. Emila Kożuchowskiego uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Uczniowie zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, które łączy historię z nowoczesnością, a miejsca pamięci ze współczesnymi środkami przekazu. Następny punktem programu było „coś dla ciała”. „Hangar 646” to wspaniała rozrywka dla ceniących aktywność, a takimi są nasi gimnazjaliści. Pierwszy w Warszawie park trampolin, powstał w dawnym hangarze lotniczym, który wybudowano przy nieistniejącym już lotnisku Gocław. Na powierzchni 2700 m2 czekało 50 trampolin, batuty, basen z gąbkami, spring floor  i inne atrakcje dla tych, co chcą nauczyć się podstaw akrobatyki lub potrenować wykonywanie ewolucji w powietrzu. Na koniec odbyliśmy krótki spacer po Starówce i przejechaliśmy przez przepięknie udekorowany światłami Trakt Królewski.

Skip to content