Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim

23 stycznia 2016r. odbył się Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim organizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach oraz doradcę metodycznego języka niemieckiego panią Agatę Bryłkę .
W konkursie udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum: Dominika Kalicka oraz Aleksandra Wysokińska z klasy IIId – recytacja utworu poetyckiego „Weihnachten”, Ania Chilczuk z klasy III f – wykonanie piosenki „O du fröhliche”, Aleksandra Leszczyńska z klasy Ib oraz Aleksandra Lipińska z klasy IIe – akompaniament muzyczny.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienie, wszyscy występujący otrzymali dyplomy oraz nagrody, a nauczyciele przygotowujący uczniów – p. J. Byczyńska-Kozioł, p. K. Ptaszyńska i p. I. Wiśniewska-Mróz, podziękowania.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach.

Skip to content