WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI ANGIELSKIEJ I AMERYKAŃSKIEJ

Dnia 27 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski w języku angielskim. Propozycje wierszy poetów brytyjskich i amerykańskich, współczesne i te z trochę dawniejszych lat zostały zamieszczone na szkolnej stronie języka angielskiego English Zone na początku grudnia. Uczniowie mogli skorzystać z podpowiedzi organizatorów konkursu, ale mieli również możliwość samodzielnego wyboru. I tutaj musimy stwierdzić, że zarówno wybrane wiersze jak i sposób prezentacji zachwyciły nas i dowiodły, że w naszych uczniach, gdzieś głęboko w sercu ukryte są talenty, które tylko czekają, aby je odkryć. Dlatego Jury nie mogło postąpić inaczej, jak tylko nagrodzić I miejscem aż trzy uczennice naszej szkoły.
MIEJSCE I zajęły:
Magda Jezierska 3c
Agnieszka Urban 1b
Ola Wysokińska 2e
DZIEWCZĘTA BYŁYŚCIE THE BEST!!!
MIEJSCE II zajęła:
Oliwia Świętochowska 1a
MIEJSCE III zajęły:
Ola Szewczyk 2f
Lena Miler 1b
Przy ocenie pod uwagę brane były następujące aspekty: dobór repertuaru, stopień opanowania tekstu, interpretacja wiersza, wrażenia artystyczne i wymowa.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i podjęty trud przygotowania i recytacji poezji w języku angielskim a uczennicom nagrodzonym gratulujemy!!!

Organizatorzy:
M. Ponikowska
M. Walęcka
D. Socik

Skip to content