Wyróżniono najlepszych

roksportDnia 29 lutego w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury władze miasta Siedlce podsumowały rok sportowy 2015 i nagrodziły najlepszych. W minionym roku sukcesów nie brakowało. Dowodzi tego trudny wybór w kategorii Sportowiec Roku. Ostatecznie miano to uzyskał lekkoatleta Krzysztof Żebrowski, zawodnik SKS Feniks. Tytuł trenera roku przyznano Teodorowi Mołłowowi (MKK Siedlce, koszykówka). Sportowym wydarzeniem roku 2015 okazał się VI Bieg Siedleckiego Jacka.
Wyróżnienia otrzymały siedleckie szkoły, które zajęły czołowe miejsca we współzawodnictwie Szkolnego Związku Sportowego –
Szkoły Podstawowe:
1. Szkoła Podstawowa nr 5
2. Szkoła Podstawowa nr 9
3. Szkoła Podstawowa nr 11
Gimnazja:
1. Publiczne Gimnazjum nr 6
2. Publiczne Gimnazjum nr 1
3. Publiczne Gimnazjum nr 4
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. ZSP nr 1 „Elektryk”
2. I Liceum Ogólnokształcące „Prus”
3. II Liceum Ogólnokształcące „Królówka”
Statuetki wszystkim nagrodzonym wręczyli prezydent Wojciech Kudelski i przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka.
Statuetkę dla szkoły odebrała dyrektor szkoły Magdalena Olszewska-Silna i nauczyciel wychowania fizycznego Mirosław Filimoniuk.