Punkt, set, mecz

Dnia 26 lutego bieżącego roku na obiektach OSiR-u odbyły się zawody rangi powiatowej w drużynowym tenisie stołowym.
Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów podzielonych na  4 drużyny, dwie męskie i dwa żeńskie. Składy drużyn wyklarowały się dzięki turniejom organizowanym w naszej szkole na przestrzeni trzech miesięcy.
W drużynie męskiej grali: Dominik Czyżewski z Bartłomiejem Bareją oraz Adrian Potera z Rafałem Skórą, natomiast w zespołach dziewcząt występowały: Natalia Somla, która grała w parze z Dominiką Składanowską oraz Karoliną Olędzką z Martyną Iwanowską.
Po wielu zaciętych pojedynkach , grach pełnych emocji oraz niesamowitych zagraniach, które przyczyniły się do nieoczekiwanych zwrotów akcji, chłopcy reprezentujący nasze Gimnazjum zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce w stawce dziewięciu drużyn.
Dziewczęta  po raz kolejny wykazały się większą determinacją, odpornością psychiczną oraz doświadczeniem i zakończyły turniej na trzecim miejscu, drugi zespół miał znacznie trudniejszą drogę w drabince turniejowej i  po trafieniu na faworytki turnieju musiał uznać wyższość przeciwniczek, ostatecznie zajmując 8 miejsce.
Pomimo, iż była szansa na jeszcze lepszy wynik, zawody w wykonaniu naszych uczniów trzeba uznać za udane , a czas poświęcony na przygotowanie do zawodów nie okazał się czasem straconym.
Dziękuje wszystkim za udział w turnieju, gratuluje zdobytych punktów, wygranych setów oraz odniesionych zwycięstw.

Skip to content