INNOWACJA PEDAGOGICZNA – „Z angielskim w świat” w Publicznym Gimnazjum Nr 1

W roku szkolnym 2016/2017 zostanie wprowadzona w naszej szkole innowacja pedagogiczna z języka angielskiego „Z angielskim w świat”.  Ma ona na celu stworzenie uczniom naszej szkoły możliwości nauki języka angielskiego ze szczególnym naciskiem na jego najistotniejszy aspekt – umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim, a także poszerzenie wiedzy uczniów o zagadnienia kulturoznawcze krajów anglojęzycznych.
Autorski program innowacji nauczycieli Publicznego Gimnazjum Nr 1 – p. Małgorzaty Ponikowskiej i p. Moniki Walęckiej uzyskał akceptację Mazowieckiego Kuratora Oświaty i będzie finansowany przez organ prowadzący szkołę.
Serdecznie zapraszamy szóstoklasistów do rozpoczęcia nauki w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach w klasie o profilu językowym z rozszerzonym językiem angielskim. Już dziś pomyślcie o swojej przyszłości. „Z angielskim w świat” to lepszy start w dorosłość. Więcej tutaj.

Skip to content