Kolejny finał siatkarzy

Reprezentacja naszej szkoły w siatkówce chłopców pod wodzą trenera Mirosława Filimoniuka, bez straty seta przebrnęła eliminacje miejskie zdobywając mistrzostwo Siedlec, wygrała turniej ćwierćfinałowy i dotarła do finału rozgrywek międzypowiatowych.
W finale spotkali się mistrzowie powiatów mińskiego, garwolińskiego i siedleckiego. Po raz trzeci z kolei w historii szkoły zdobyliśmy mistrzostwo i złoty medal w regionie, a tym samym awans do pierwszej ósemki Mazowsza. Po raz  pierwszy zrobili to chłopcy klasy II co jest znakomitą prognozą na rozgrywki w przyszłym roku. Póki co powodzenia w Wyszkowie,  gdzie rozegrany będzie turniej o mistrzostwo Mazowsza.
Skład złotych medalistów regionu:
1. Braksal Antoni
2. Ciok Kamil
3. Czarnocki Piotr
4. Grabarski Jakub, Karpowicz Filip
5. Kryszczuk Kamil
6. Kurowski Bartłomiej
7. Maksymiak Bartosz
8. Marchel Jakub
9. Potera Adrian
10. Rytel Michał
11. Sidorzak Jakub
12. Skóra Rafał
Trenerem zespołu jest Mirosław Filimoniuk

Skip to content