IX Siedlecki Jarmark Św. Stanisława

Jarmark Św. Stanisława, coroczne święto patrona Siedlec, w piątek 6 maja oficjalnie otworzył Prezydent Miasta Wojciech Kudelski, zakończy go niedzielna Msza Święta w intencji miasta i mieszkańców. Na Jarmarku najliczniej wystawiali swoje produkty firmy i zakłady kulinarne oraz artyści ludowi i rękodzielnicy. Można było wziąć udział w konkursach, prezentacjach kulinarnych, zobaczyć występy solistów i zespołów artystycznych. W piątek, odbyły się Targi Edukacyjne siedleckich placówek oświatowych, podczas których gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne miały możliwość zaprezentować się z jak najlepszej strony, aby zachęcić młodzież do wyboru placówki. Nasze gimnazjum, reprezentowane przez uczniów i nauczycieli, brało czynny udział w Targach Edukacyjnych. Zaprezentowane zostały osiągnięcia, prace plastyczne gimnazjalistów, zdjęcia z uroczystości szkolnych oraz piękna kronika placówki.
Podczas występu artystycznego nasze gimnazjum reprezentowali: Jakub Leśniowski z 3f w utworze Whitney Houston „I have nothing”, Laura Bazylczuk z 1c w utworze Rihanna „Stay” oraz zespół taneczny SILENCE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content