Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 10.05.2016 odbył się XXI Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Siedlcach. Zespół taneczny SILENCE pod opieka p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej po raz kolejny zajął I miejsce w kategorii taniec nowoczesny. Koncert  laureatów i gala rozdania nagród i dyplomów odbędzie się 5.06.2016r  o godz. 15.00 na siedleckim Amfiteatrze, gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy. Skład zespołu: Wiktoria Ratyńska 3f, Julia Kadej 3d, Julia Głuchowska 3d, Anna Księżopolska 3d, Anna Sokołowska 3b, Natalia Grabarska 3b, Kinga Mańkowska 2a, Alicja Wojtowicz 2a, Weronika Raczyńska 2a, Sandra Roman 2a, Katarzyna Skowron 2a, Natalia Gajewska 1b, Nikola Narojek 1b, Klaudia Malesa 1a, Gabriela Czarnocka 1e, Piotr Lipiński 2f.

Skip to content