Sukces w konkursie „Młody Innowator Techniki”

W dniu dzisiejszym w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie drugiego etapu (okręgowego) konkursu „Młody Innowator Techniki 2016”. Konkurs ma na  celu: kształcenie umiejętności wykorzystywania posiadanej wiedzy w praktyce, rozwój pomysłowości i zaradności, rozwój wyobraźni, spostrzegawczości oraz wyczulenie na potrzeby rynku.  W grupie uczniów ze szkół gimnazjalnych najlepszą oceną komisji  konkursowej wykazała się praca innowacyjna ucznia Jacka Głuskiego z klasy IIIE, który zbudował ładowarkę bateryjną do zasilania telefonów komórkowych. Jednocześnie praca Jacka zakwalifikowana zastała do etapu ogólnopolskiego. Opiekunem pracy ucznia jest p. Andrzej Wojtowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content