IV Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora PG 1

W poniedziałek 09.05.2016r. na boisku szkolnym odbył się II Międzyklasowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora PG 1 w Siedlcach. Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego.
Turniej ten zaliczany był do klasyfikacji na najlepsza klasę, a wszyscy zawodnicy występujący w turnieju otrzymali odpowiednią ilość punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły.
Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów. Swoje klasy wystawili przedstawiciele klas: 2a, 2b, 2e, 3c i 3e. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, mecze trwały po 5 minut. Zostało rozegranych 10 pojedynków , gdzie wszystkie zgłoszone drużyny grały po cztery pojedynki. Rozgrywki przebiegły sprawnie, wszystkie zespoły aktywnie i z dużym zaangażowaniem spędziły wolny czas. Dla przypadkowego obserwatora wyniki poszczególnych spotkań mogłyby budzić zdziwienie, jednak gra był na bardzo wysokim poziomie a drużyny prezentowały wyrównane umiejętności techniczne i taktyczne.
Kolejność końcowa turnieju:
1. 2A
2. 3E
3. 2E
4. 3C
5. 2B
Zawody wygrała klasa 2A w składzie: Sebastian Szlaski, Mikołaj Parafiniuk, Damian Laprus, Jacek Wieliczko, Agnieszka Jakubas, Marysia Łuciów.
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

Skip to content