Młodzieżowy Wolontariat laureatem ogólnopolskiego konkursu

mwl6eokPP2016Z przyjemnością informujemy, że Młodzieżowy Wolontariat naszego gimnazjum został laureatem  VI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Poszukiwany Poszukiwana 2016” organizowanym przez  Akademię Aktywności Młodych FAM. Celem tego konkursu  jest w pozytywny sposób promować wolontariat, pokazywać jego zalety i tworzyć modę na wolontariat wśród młodzieży z całego kraju. W tym roku do konkursu przystąpiło  tysiące szkół  z różnych zakątków Polski, gdzie aktywnie działają animatorzy, wolontariusze jak i grupy wolontariackie.
To, że nasza grupa wolontariacka znalazła się w gronie 20 laureatów wybranych spośród tysiąca szkół  jest dla nas ogromnym sukcesem i wyróżnieniem. Wielkie podziękowania należą się wolontariuszom z klasy IIIa, IIId, IIa, IIe, IIb i Ia.

Opiekunowie Młodzieżowego Wolontariatu
Agnieszka Karpińska i Bogumiła Panufnik

Skip to content