INNOWACJA PEDAGOGICZNA – „Z angielskim w świat”. Klasa językowa już od września w PG1!

W roku szkolnym 2016/2017 zostanie wprowadzona w Publicznym Gimnazjum Nr 1 innowacja pedagogiczna z języka angielskiego „Z angielskim w świat”.  Ma ona na celu stworzenie uczniom naszej szkoły możliwości nauki języka angielskiego ze szczególnym naciskiem na jego najistotniejszy aspekt – umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim, a także poszerzenie wiedzy uczniów o zagadnienia kulturoznawcze krajów anglojęzycznych. Autorski program innowacji nauczycieli Publicznego Gimnazjum Nr 1 – p. Małgorzaty Ponikowskiej i p. Moniki Walęckiej uzyskał akceptację Mazowieckiego Kuratora Oświaty i będzie finansowany przez organ prowadzący szkołę.

Innowacją zostanie objęta jedna z klas pierwszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Uczniowie tej klasy będą uczyć się języka angielskiego w wymiarze  5 godzin tygodniowo w trzyletnim cyklu kształcenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem innowacji, jej celami, programem i planowaną ewaluacją TUTAJ.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW UCZNIÓW ZAINTERESOWANYCH NAUKĄ W KLASIE JĘZYKOWEJ ODBĘDZIE SIĘ 24 SIERPNIA O GODZ. 17.00 W BUDYNKU SZKOŁY, UL. KONARSKIEGO 5/7, SALA 18 (CZYTELNIA).

Skip to content