Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 30.09.2016 r nad Zalewem Muchawka w Siedlcach odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Uczniowie z naszego Gimnazjum pod opieką p. A.Tomczyk-Gajewskiej i p. M. Filimoniuka w składzie: sztafeta dziewcząt 10X800m – Olga Stawska 2f, Siekierka Maja 1b, Duszyńska Anna 2c, Lewczuk Amelia 1b, Szczygielska Justyna 1c, Adamiak Emilia 1c, Grodowska Karolina 1f,  Mirosław Monika 3b, Bazylczuk Laura 2c, Jastrzębska Magdalena 3b zajęła III miejsce i awans do Międzypowitowych Sztafetowych Biegów Przełajowych, sztafeta chłopców 10X1000m- Zienkiewicz Szymon 1b, Kania Kamil 1f, Kowalczyk Paweł 2c, Kruk Michał 2c, Romaniak Kacper 2c, Sawicki Sebastian 2c, Sitkowski  Filip 2c, Strzaliński Dawid 2c, Chendowski Dominik 2f, Wasilewski Jakub 2f, Czarnocki Piotr 3c, Bober Sebastian 3e, Tokarz Bartosz 3f zajęła IV miejsce.  Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Skip to content