Warsztaty językowe w York

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 2 i 3 do udziału w warsztatach językowych w York, mieście w północnej Anglii w hrabstwie North Yorkshire, które odbędą się w terminie 14-21 maja 2017 r.
Uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję do doskonalenia swoich umiejętności językowych podczas 15 godzin zajęć językowych z native speakerami (nauczycielami szkoły English in York). Po zajęciach młodzież będzie poznawać historię, kulturę i zwyczaje mieszkańców północnej Anglii  podczas 2 wycieczek krajoznawczych do Castle Howard, jednej z największych i najwspanialszych prywatnych rezydencji w Wielkiej Brytanii otoczonej malowniczym angielskim parkiem krajobrazowym,  oraz położonego na wybrzeżu miasteczka Whitby, jak również podczas popołudniowych i wieczornych zajęć takich jak wizyta w Castle Museum czy  York Minster.
Uczniowie zakwaterowani będą u rodzin angielskich, co będzie dodatkową okazją do bezpośredniego kontaktu z żywym językiem angielskim.

Szczegółowych informacji udzielają:
p. Małgorzata Ponikowska
p. Monika Walęcka

Skip to content