Sukcesy w biegach przełajowych

W dniu 6.10.2016 r. nad Zalewem Muchawka Siedlce odbyły się Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Uczniowie naszego Gimnazjum pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej i p. Emila Kożuchowskiego zajęli następujące miejsca: Magdalena Jastrzębska 3b – I miejsce, Monika Mirosław 3b – III miejsce, Maja Siekierka 1b – V miejsce, Kacper Romaniak 2c-VIII miejsce, Klaudia Dmowska 3f – X miejsce, Aleksandra Umięcka 3f – XII miejsce, awansując  do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W dniu 12.10.2016 r.również nad Zalewem Muchawka Siedlce odbyły się Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Sztafeta dziewcząt  10X800m pod opieką p. A. Tomczyk-Gajewskiej i p. A. Tomaszewskiej zajęła V miejsce. Skład sztafety: Magdalena Jastrzębska 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Klaudia Dmowska 3f, Aleksandra Umięcka 3f, Anna Duszyńska 2c, Olga Stawska 2f, Maja Siekierka 1b, Amelia Lewczuk 1b, Justyna Szczygielska 1c, Emilia Adamowicz 1c, Karolina Grodowska 1f.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content