Recytowali Papieża

XIV Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II odbył się 13 października w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Zmagania recytatorów stanowiły część obchodów Dnia Papieskiego w mieście. Wzięło w nich udział 31 recytatorów, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowali:
Agnieszka Szczepańska kl.1a
Aleksandra Wysokińska kl. 3e
Jakub Omelańczuk kl. 3a, który otrzymał wyróżnienie.
Za godne reprezentowanie naszego gimnazjum całej trójce bardzo dziękujemy.
Prezentacje recytatorów oceniały aktorki Katarzyna Szczepaniak i Lidia Kargol, poeta, Stefan Todorski oraz dziennikarka Radia Podlasie, Agnieszka Osmólska-Ilczuk. Honorowy patronat nad konkursem sprawowali biskup siedlecki, Kazimierz Gurda i prezydent miasta Siedlce, Wojciech Kudelski.

Skip to content