Uliczne Biegi Niepodległości

W dniu 11 listopada 2016 r. młodzież naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Anety Tomaszewskiej wzięła udział w Ulicznych Biegach Niepodległości, zorganizowanych przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Biegacze rywalizowali na trasie w centrum miasta, ze startem i metą na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.
Dziewczęta i chłopcy mieli do pokonania dystans 1000 m. Nagrody w postaci koszulek przyznawano dla zawodników którzy zajęli miejsca 1-20. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły I miejsce zdobywając puchar i dyplom, a indywidualnie II miejsce zajęła Maja Siekierka z kl.1b, III miejsce Aleksandra Hajduk z kl.3b otrzymując puchar i dyplom.
Uczestnicy biegu :
1. Maja Michalak 1a
2. Maja Siekierka 1b
3. Aleksandra Boruta 1d
4. Gabriela Remiszewska 1d
5. Justyna Szczygielska 1c
6. Wiktoria Tkacz 1c
7. Klaudia Rombel 1c
8. Sandra Cybulska 2a
9. Patrycja Książek 2a
10. Aleksandra Hajduk 3b
11. Karolina Olędzka 3c
12. Klaudia Puchalska 3e
13. Krzysztof Chibowski 1f
14. Kacper Świniarski 2e
15. Bartłomiej Hyckowski 2e
16. Bartłomiej Bareja 2e

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Skip to content