NAGRODY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH. BRAWO MAJA!

Dnia 9 grudnia 2016 r. w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego Szopka betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych. Uczennica naszego gimnazjum Maja Michalak kl. 1a zdobyła zaszczytne I miejsce. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody oraz ciekawe atrakcje m.in. zwiedzanie skansenu.
Kolejny sukces plastyczny Mai Michalak miał miejsce wczoraj 13 grudnia  2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury Mała Galeria, gdzie zorganizowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w miejskim konkursie Kartka bożonarodzeniowa.
Do konkursu zgłoszono 380 kartek wykonanych przez 357 uczestników z 36 placówek oraz 23 kartki od uczestników indywidualnych. Komisja w składzie  Antoni Wróblewski – artysta plastyki oraz Dorota Pikula – historyk sztuki i  kustosz Muzeum Diecezjalnego, przyznała I miejsce w kategorii gimnazja Mai Michalak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content