Christmas is coming

W dniu 21 grudnia 2016 roku w czytelni  naszego gimnazjum odbył się montaż słowno-muzyczny „Christmas is coming”. Spektakl przybliżający tradycje bożonarodzeniowe został przygotowany przez uczniów z klasy 2a, 2b 2c oraz 2f.
Oprócz wspaniałej gry aktorskiej uczniowie oraz zaproszeni goście mogli wysłuchać pięknie zaśpiewanych kolęd w języku angielskim w wykonaniu Laury Bazylczuk z klasy 2c oraz Martyny Izdebskiej z klasy 2a przy akompaniamencie instrumentalnym Natalii Kozułko z klasy 2c.
Bardzo dziękujemy młodzieży za udział w spektaklu oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz projekt.  Szczególne podziękowania kierujemy w stronę p. Elwiry Markowskiej za pomoc przy dekoracjach oraz sfortografowaniu jasełek.

Opiekunowie projektu:
Julita Byczyńska – Kozioł
Kinga Ptaszyńska

Skip to content