Otrzęsiny za nami…

28 września odbyły się otrzęsiny klas I. Na początku Pani Dyrektor – Magdalena Olszewska-Silna oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przywitali pierwszoklasistów. Potem głos zabrała Rzecznik Praw Ucznia – uczennica kl. III a – Agata Dobosz, która przedstawiła swój zakres obowiązków i czynności. Następnie rozpoczęła się zabawa…
Pierwsza konkurencja polegała na jak najciekawszym zaprezentowaniu się klasy. Wszyscy przygotowali się świetnie. Były piosenki, wierszyki, skecze… Następnie każdy przedstawiciel klasy przebrał się za wybraną postać z bajki. Niektóre kreacje były bardzo ciekawe:) Później odbyły się zawody polegające na jedzeniu jabłka (zawieszonego na sznurku) bez użycia dłoni. Niestety…. niektórzy uczestnicy „kantowali” i nie można było przyznać im punktów:(. W dalszej części imprezy odbył się quiz sprawdzający wiedzę uczniów o naszej szkole. Oj, nie było łatwo… bo jak tu zapamiętać, ile pokonuje się schodów podczas wchodzenia do budynku szkoły, skoro uczęszcza się do niej zaledwie cztery tygodnie:)? Jednak to następna konkurencja okazała się najtrudniejsza… Przewodniczący klas mieli za zadanie rozpoznać swojego wychowawcę z fotografii z dzieciństwa. Udało się to tylko nielicznym. Na zakończenie odbył się konkurs karaoke. Zaangażowanie pierwszoklasistów (i nie tylko) było ogromne. Na zakończenie wszyscy uczestnicy imprezy (również organizatorzy i nauczyciele) wspólnie zaśpiewali piosenkę Justina Biebera – „Baby”. Utwór zrobił istną furorę:)
W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła klasa I e, zaś drugie ex aequo – klasy If i Ig. Klasy te otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Cała impreza przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. ZABAWA BYŁA PRZEDNIA:)

Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Dorotą Kępą i p. Katarzyną Ozdobą.

zdjęcia do obejrzenia w galerii lub po kliknięciu na obrazek

Skip to content