Sukces Joanny Barcińskiej

Joanna Barcińska, uczennica klasy III a, zajęła 3. miejsce w konkursie poetyckim „Strofy pachnące żywicą” w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach
W dniu 29 września 2011 r. na posiedzeniu komisji konkursowej zostały ocenione prace nadesłane na konkurs poetycki „Strofy pachnące żywicą” zorganizowany w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.
Na konkurs należało przesłać wiersze poświęcone lasom, napisane z leśnej inspiracji.
Wręczenie nagród i wyróżnień jest zaplanowane jest na 7 października 2011 r. na godzinę 14:30.
Wiersze nagrodzone:
1. miejsce: Regina Świtoń
2. miejsce: Tadeusz Charmuszko
3. miejsce: Joanna Barcińska
Jury przyznało też 12 wyróżnień.
Warto podkreślić, że Asia rywalizowała z doświadczonymi poetami. Zwyciężczyni, p. Regina Świtoń, jest poetką, emerytowaną nauczycielką języka polskiego, Tadeusz Charmuszko ma w swoim dorobku wydane tomiki poezji i zwycięstwa w konkursach poetyckich.
Asia w ubiegłym roku szkolnym otrzymała wyróżnienie w konkursie poetyckim na „Limeryki sławiące przyrodniczą różnorodność” na XII Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach.
Uczennicę do obu konkursów przygotowała p. dyr. Jadwiga Chomacka

Gratulacje!