Biegi narciarskie

W dniu 26.01.2017r odbyły się Międzypowiatowe Zawody w Narciarstwie Biegowym.
Pomimo niezbyt dogodnych warunków pogodowych rywalizacja odbyła się na wcześniej przygotowanych trasach narciarskich na „Gołoborzu” pod Siedlcami. Uczniowie pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej, p. Emila Kożuchowskiego i p. Ireneusza Dycia wystartowali zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Mimo, iż nie należymy do siedleckich potęg narciarskich to dziewczęta nasze uplasowały się w klasyfikacji drużynowej na miejscu X, natomiast chłopcy ukończyli zmagania zajmując miejsce IX.
Sztafeta dziewcząt:
1.Szczygielska Justyna 1c
2.Siekierka Maja 1b
3.Lewczuk Amelia 1b
4. Wojtowicz Alicja 3a
Sztafeta chłopców:
1. Nazarczuk Dawid 1b
2. Naumiuk Mateusz 1b
3. Zieliński Szymon 1b
4. Kruk Michał 2c
5. Borkowski Marcin 3a
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Skip to content