Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024
Lp. | Nazwisko i imię | Nauczany przedmiot |
1. | Olszewska-Silna Magdalena | dyrektor szkoły, język polski |
2. | Weronika Paczuska | wicedyrektor szkoły, język angielski |
3. | Batok Jolanta | język polski |
4. | Bieluga Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna |
5. | Borkowska Grażyna | nauczyciel współorganizujący kształcenie |
6. | Borkowska Urszula | chemia, biologia, przyroda, informatyka |
7. | Buzuk Katarzyna | plastyka, wychowawca świetlicy |
8. | Cabaj Patrycja | pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
9. | Domańska Kinga | pedagog, terapeuta |
10. | Dyć Ireneusz | wychowanie fizyczne |
11. | Gomza Ariadna | język angielski |
12. | Hardej Jolanta | nauczyciel bibliotekarz |
13. | Hardej Paulina | edukacja wczesnoszkolna |
14. | Izdebska-Pietrzycka Angelika | nauczyciel współorganizujący kształcenie |
15. | Jaroszczyk Małgorzata | język polski |
16. | Jastrzębska Tatiana | język polski, religia |
17. | Jurzyk-Niedziółka Ewa | język niemiecki, nauczyciel bibliotekarz |
18. | Kacprowska Barbara | matematyka |
19. | Karpińska Agnieszka | historia, wiedza o społeczeństwie |
20. | Karwowska Justyna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
21. | Kępa Dorota | geografia |
22. | Kieczka Iwona | wychowawca świetlicy |
23. | Klimczyk Karolina | edukacja wczesnoszkolna, logopeda, terapeuta |
24. | Kondraciuk Dorota | historia, nauczyciel bibliotekarz |
25. | Kościesza Ewa | nauczyciel współorganizujący kształcenie |
26. | Kozioł Magdalena | matematyka |
27. | Kubuj Ewa | edukacja wczesnoszkolna |
28. | Kulicka Monika | wychowawca świetlicy, terapeuta |
29. | Kulicki Jacek | informatyka |
30. | Kuligowski Paweł | wychowanie fizyczne |
31. | Łada Karolina | język angielski |
33. | Matyszczak Magdalena | nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
34. | Mazur Mariusz | nauczyciel współorganizujący kształcenie |
35. | Mendza Joanna | pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
37. | Mościcka Justyna | edukacja wczesnoszkolna |
38. | Ostojska Monika | edukacja wczesnoszkolna |
39. | Paczuska Maria | fizyka |
40. | Pniewska Beata | edukacja wczesnoszkolna |
41. | Pniewska Magdalena | nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
42. | Poślada Mariusz | edukacja dla bezpieczeństwa, technika |
43. | Rudnicka Małgorzata | muzyka, plastyka, wdż |
44. | Sawicka Urszula | matematyka |
45. | Sławińska Ewa | wychowanie fizyczne |
46. | Sollich Agnieszka | biologia, przyroda, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy |
47. | Strus Kinga | psycholog, terapeuta |
48. | Tomaszewska Aneta | wychowanie fizyczne |
49. | Tomczyk – Gajewska Agnieszka | wychowanie fizyczne |
50. | Wawryniuk Izabela | nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta |
51. | Winogradowa Marina | religia |
52. | Wysocka Ewa | wychowawca świetlicy |