Siatkarki na podium

Dnia 31.01.2017r. rozpoczęła się Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt. W rozgrywkach wystartowało sześć drużyn. Etap pierwszy odbył się w naszym gimnazjum. Siatkarki pokazały się z dobrej strony. Mimo iż było ciężko, poradziły sobie wygrywając mecz z zawodniczkami z Gimnazjum nr 3 w dwóch setach,  jak i zawodniczkami z Gimnazjum nr 5. Kolejny etap rywalizacji odbył się tydzień później 06.02.2017r. w Gimnazjum nr 4. W pierwszym spotkaniu podopieczne pani Ewy Sławińskiej zmierzyły się  z zawodniczkami z „Szóstki”, niestety w spotkaniu uległy, stres wziął górę przegrywając w dwóch setach.  Pozostało zagrać nam drugi mecz o miejsce III na podium. „Jedyneczki” zmierzyły się z Gimnazjum nr 5 zwyciężając w dwóch setach (25:7, 25:7).
Wierzymy jednak, że w następnym roku nadarzy się okazja do walki o pierwsze miejsce. Jak to mówią: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Zarówno podczas wzlotów jak i upadków w drużynie panowała przesympatyczna atmosfera. Zawodniczki i pani trener zżyły się ze sobą, a godziny wspólnie spędzone w sali gimnastycznej z pewnością nie poszły na marne.
Skład drużyny:
1. Anna Miler – kapitan 3d
2. Sylwia Biernacka 3d
3. Klaudia Troć 3d
4. Bianka Konopka 3b
5. Karolina Mazurczak 3f
6. Weronika Wyczółkowska 2f
7. Aleksandra Celińska 2f
8. Kinga Cicha 3c
9. Maria Łuciów 3a
10. Sandra Cybulska 2a
11. Aleksandra Boruta 1d
12. Joanna Sosnowska 1d
Tym zawodniczkom, które niedługo odchodzą, życzymy powodzenia w czasie rekrutacji i wielu sportowych sukcesów.

Skip to content