Walentynki na słodko

Z okazji zbliżającego się  Dnia Świętego Walentego Młodzieżowy Wolontariat zorganizował sprzedaż własnoręcznie upieczonych ciasteczek. Były one oczywiście w kształcie serduszek. Tym razem różnorodne wypieki wykonało 8  uczniów z klasy Ia i jedna uczennica z klasy Ib. Byli to:
Magdalena Kozieł, Maja Michalak, Karolina Gumienniczuk, Iga Wójcik, Amelia Kizeweter, Karolina Osiadała, Julia Hołubiuk, Marek Kisieliński i Wiktoria Księżopolska.  Zebrali oni w sumie 374 złote i 50 groszy. Jest to jedna z akcji w ramach projektu Mój szkolny kolega z misji.
Klasa Ia po raz kolejny pokazała,  że jest nie tylko najlepsza pod względem nauki, ale też wkłada ogromne serce w akcje charytatywne.
Dziękujemy wszystkim, którzy to działanie przygotowali, jak też tym którzy zakupili słodkie wypieki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content