Siatkarscy „Dominatorzy”

Siatkarska reprezentacja naszej szkoły nie pozostawiła wątpliwości, kto „rządzi” w siedleckiej siatkówce na szczeblu gimnazjów. Wystawiliśmy dwa zespoły, jeden to chłopcy z klasy II C, drugi – z klasy III C.W turniejach fazy grupowej, które odbyły się w PG nr 1 i PG nr 5, zwyciężyły nasze zespoły, nie tracąc nawet seta. Finał miejski rozegrany został w naszej szkole i tutaj nasi chłopcy nie mieli sobie równych, wygrywając półfinały. Na podkreślenie zasługuje fakt,  że w żadnym z setów rywale klasy III c nie zdobyli więcej niż 8 punktów. W meczu o pierwsze miejsce zagraliśmy mecz „międzyklasowy”, który wygrali trzecioklasiści. Klasa  II c musi poczekać jeszcze rok , aby  podtrzymać  zwycięskie tradycje.
Składy drużyn:

Kl.III C
1. Braksal Antoni
2. Ciok  Kamil
3. Czarnocki Piotr
4. Grabarski Jakub
5. Karpowicz Filip
6. Kryszczuk Kamil
7. Kurowski Bartłomiej
8. Maksymiak Bartosz
9. Marchel Jakub
10. Potera Adrian – kapitan
11. Rytel Michał
12. Sidorzak Jakub
13. Skóra Rafał
KL. II C
1. Cymerman Mateusz
2. Kowalczyk Paweł
3. Kruk Michał
4. Orzełowski Robert
5. Orzełowski Wojciech
6. Pelc Mateusz
7. Romaniak Kacper
8. Sawicki Sebastian
9. Sitkowski Filip
10. Strzaliński Dawid
11. Szymanuk Łukasz
12. Wróblewski Konrad

Trenerem  obu drużyn jest  p. Mirosław Filimoniuk.

Skip to content