Marsz Nordic Walking

W dniu 5 marca 2017r. młodzież naszego gimnazjum pod opieką pani Ewy Sławińskiej i pani Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej wzięła udział w III Siedleckim Charytatywnym Marszu Nordic Walking wspierając „Dom pod Kasztanami” i Dom Dziecka w Siedlcach.
Imprezę organizował pan  Łukasz  Witczuk i jego ekipa „LUKI TEAM”. Start i meta  były na terenie Hotelu Aleksandria przy ulicy Artyleryjskiej 33. W marszu wzięło udział 250 osób mając do pokonania  trasę 5km biegnącej w pobliskim lasku. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli drużynowo II miejsce oraz otrzymali puchar za najliczniejszą grupę wśród uczestników marszu. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrody rzeczowe.
Uczestnicy marszu:
1. Gumienniczuk Karolina 1a
2.Hołubiuk Julia 1a
3.Kowal Katarzyna  1a
4. Michalak Maja  1a
5. Osiadała Karolina  1a
6. Pulikowska Magdalena  1a
7. Romanowska Magdalena  1a
8.  Szczepańska Agnieszka  1a
9.  Sztetner Olivia  1a
10. Myka Anna 1a
11.  Kobylinska Weronika  1b
12. Ksieżopolska Wiktoria 1b
13.  Łopacińska Julia  1b
14.  Siekierka Maja 1b
15. Łukasiuk Karolina  1d
16.  Remiszewska Gabriela  1d
17.  Aniołek Alicja  2a
18. Cybulska Sandra  2a
19. Grabarska Emilia  2f
20. Cabaj Wiktoria  3e
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w marszu!!!

Skip to content