Dni otwarte

W piątek gościliśmy  w naszej szkole uczniów klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 11, którzy przyszli pod opieką swoich nauczycieli i wychowawców. Goście obejrzeli prezentację o  tym, co dzieje się  PG1 oraz  występy obecnych uczniów JEDYNKI.
W sobotę otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla rodziców i uczniów obecnych klas III i VI. Oprócz występów gimnazjalistów  zaprezentowana została oferta przyszłej Szkoły Podstawowej nr 1. Pani dyrektor Magdalena Olszewska – Silna  w swoim wystąpieniu zapewniała, że dołoży wszelkich starań, aby każdy uczeń, który od 1 września 2017r. rozpocznie naukę w Szkole Podstawowej nr 1, został otoczony jak najlepszą opieką dydaktyczną i wychowawczą. Po części oficjalnej zainteresowani mogli odbyć spacer po szkole, obejrzeć klasopracownie i porozmawiać z nauczycielami.
Wolontariuszki z Wolontariatu Młodych przygotowały słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że Ci, którzy się jeszcze wahali, teraz już nie mają wątpliwości, że wybór JEDYNKI to najlepszy wybór. Zachęcamy do zapisywania dzieci do naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content