Otrzęsiny 2017

Dnia 28.09.2017r. odbyły się w naszej szkole OTRZĘSINY dla uczniów klas siódmych. Uczniowie uczestniczyli w ośmiu konkurencjach. Każda z nich wymagała: skupienia, sprytu, szybkości i zdolności. Przyjęcie w poczet braci szkolnej prowadzone było przez Aleksandrę Leszczyńską, a uczniowie z klasy 2a,3d, 3a pomagali młodszym kolegom w konkurencjach. Jury w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, nauczyciel wychowania fizycznego Michał Żmińczuk, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Leszczyńska i jej zastępca oceniało poszczególne zadania. Po wyczerpujących zmaganiach ogłoszone zostały wyniki. Zwyciężyła klas 7a, drugie miejsce przypadło klasie 7b, a zaszczytne trzecie miejsce zajęła klasa 7c. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się, że nowi uczniowie zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. KEN w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content