Integracja klas 4a i 4b

Dnia 6 października 2017 r. uczniowie klas 4a i 4b pod opieką wychowawców – p. Julity Byczyńskiej-Kozioł i p. Katarzyny Michalak udali się na wyjazd integracyjny do Krainy Przygód w Iganiach. Na początku obie klasy zostały podzielone na trzy drużyny, którym przewodniczyli instruktorzy. Na początek wszyscy udali się na zjazd linowy, niektórzy musieli zmierzyć się ze swoimi lękami, jednak wszyscy wykazali się odwagą i zjechali po linie. Kolejną atrakcją było strzelanie z łuku do celu, niektórym szło lepiej, innym troszkę gorzej, niemniej jednak wszyscy świetnie się przy tym bawili. W między czasie poszczególne grupy uczestniczyły w zawodach w dojeniu krowy na czas, uczniom szło naprawdę dobrze. Następną atrakcją był przejazd z instruktorem quadem po specjalnym torze. Na zakończenie pobytu zorganizowano ognisko, przy którym dzieci upiekły sobie kiełbaski, a na deser czekał na nich poczęstunek w specjalnie do tego przygotowanej sali. Pogoda cały czas sprzyjała, więc zadowoleni wróciliśmy do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content