Ślubowanie pierwszaków

Dnia 25 października 2017r. odbyło się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr1 im. KEN. Z tej okazji odbył się uroczysty apel na który przybyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo jak również zaproszeni goście.
Po przywitaniu przez Panią dyrektor Magdalenę Olszewską- Silną dzieci z klasy Ia wraz z kolegami i koleżankami z klasy 4a i 4b zaprezentowały przedstawienie słowno- muzyczne podczas którego najmłodsi naszej szkoły radośnie śpiewali, recytowali, a także udzielali prawidłowych odpowiedzi na przygotowane zagadki. Aby wstąpić w grono uczniów każdy pierwszoklasista musiał spróbował cytrynę podarowaną przez klauna i złożyć uroczystą przysięgę poprzez szeroki uśmiech. Finałem uroczystości było uroczyste złożenie przyrzeczenia i przypieczętowanie ołówkiem przez Panią dyrektor każdego ucznia. Na zakończenie uroczystości każdy uczeń dostał dyplom, medal i słodki upominek. Był to niezapomniany dzień dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content