Siedlecka Liga w „Dwa Ognie”

W dniu 30.10. 2017r. w Szkole Podstawowej nr 11 uczniowie klas czwartych pod opieką pani Ewy Sławińskiej brali udział w lidze „Dwóch ogni”. Rozegraliśmy mecze z SP6, SP11 i SP7. Drużyna składała się z 12 zawodników z czego 9 osób rozgrywało mecz (4 dziewczynki i 5 chłopców). Pojedynki rozgrywane były na czas 2x7minut, a punkty przyznawane były za trafienie przeciwnika. Czwartoklasiści z naszej szkoły po zaciętej i wyrównanej grze wygrali pierwszy mecz 19:15 z SP 6. Niestety w drugim spotkaniu polegliśmy ze szkołą SP11. W ostatnim meczu z SP7 staraliśmy się, walczyliśmy, ale ostatecznie rozgrywka skończyła się naszą czteropunktową przegraną. Mimo wszystko zespół zagrał bardzo dobre zawody, jak na pierwszy raz. Miejmy nadzieje, że dalsza ciężka praca pozwoli nam na osiągnięcie lepszych wyników w następnych turniejach.
Naszą szkołę reprezentowali: Ksawery Boruta 4a, Oliwia Duk 4a, Natan Jurzyk 4a, Bartosz Staręga 4a, Tomasz Wiśniewski 4a, Malwina Mańkowska 4b, Natalia Nowak 4b, Julia Piekart 4b, Adam Świętochowski 4b, Kajetan Tomaszewski 4b, Anna Wereszczyńska 4b, Zofia Wielogórska 4b.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content