Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

Rozegrana została XI edycja Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Organizatorem Turnieju jest IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach. Wzięło w nim udział 9 zespołów, w tym dwa z naszej szkoły SP1 (jedyne z oddziałów gimnazjalnych). Oba zespoły przebrnęły rozgrywki grupowe, które odbyły się 30.10.2017 i awansowały do finału, który rozegrany został 06.11.2017. Nasze zespoły po rozegraniu meczy półfinałowych spotkały się w bratobójczym pojedynku o III miejsce. Nieoczekiwanie zwyciężyli chłopcy z rocznika młodszego, z klasy II c. Z racji występu w turnieju finałowym dwa zespoły otrzymały okazałe puchary. Wynik obu naszych drużyn należy uznać za spory sukces, biorąc pod uwagę fakt, że ich rywale byli od nich starsi nawet o kilka lat.
Serdecznie gratulujemy chłopakom i trenerowi!

Skład drużyn:
I drużyna: klasa II c

 1. Borkowski Adam
 2. Chmielak Artur
 3. Łupiński Mikołaj
 4. Paprocki Kamil
 5. Patoleta Jakub
 6. Pieńkowski Jonasz
 7. Pietrzykowski Aleksander
 8. Prekurat Piotr
 9. Stańczuk Dawid
 10. Szulawa Przemysław
 11. Walas Przemysław

II drużyna: klasa III c

 1. Cymerman Mateusz
 2. Kowalczyk Paweł
 3. Orzełowski Robert
 4. Orzełowski Wojciech
 5. Pelc Mateusz
 6. Romaniak Kacper
 7. Sawicki Sebastian
 8. Sitkowski Filip
 9. Strzaliński Dawid
 10. Szymaniuk Łukasz
 11. Wróblewski Konrad

Trener – p. Mirosław Filimoniuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content