Kobieta w sztuce

Dnia 08.03.2018 r. klasa 2a uczestniczyła w warsztatach plastycznych na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Zajęcia rozpoczęły się od wykładu połączonego z prezentacją, który poprowadził prof. nadzw. dr hab. Tomasz Nowak. Temat był inspiracją do zajęć plastycznych z rzeźby i kolażu.  Uczniowie zostali podzieleni na grupy i tworzyli własne wyobrażenie współczesnej kobiety. Zajęcia z rzeźby prowadził mgr Michał Gardziński, natomiast kolaż dr Robert Szymani. Musimy przyznać, że spotkania na uniwersytecie zaliczamy do wyśmienitych. Wiedza i umiejętności prowadzących spowodowały, że odkryliśmy w sobie ukryte talenty. Czas spędzony w tak zacnym gonie na długo pozostanie w naszej pamięci. Warto obcować ze sztuką, ponieważ  jest niesamowitym źródłem doznań i przeżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content