Koszykarki z brązowymi medalami!

W dniu 13.03.2018 koszykarki naszej szkoły stanęły na najniższym stopniu podium podczas rozgrywanego w Sokołowie Podlaskim turnieju finału regionu. W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z zespołem ZS Salezjanki Sokołów Podlaski i po wyrównanym meczu niestety przegraliśmy 35:42. O trzecie miejsce rywalizowaliśmy z zespołem SP Pruszyn. Choć cały mecz przebiegał pod nasze dyktando to w końcówce dziewczyny z Pruszyna zbliżyły się na niebezpieczną różnicę trzech punktów (35:32) ale ostateczny wynik brzmiał 40:34 dla naszych koszykarek i to wróciły z brązowymi medalami.
W skład reprezentacji szkoły wchodziły uczennice klas sportowych:
III c – Julia Nowak, Julia Izdebska, Laura Bazylczuk, III f – Olga Stawska
II c – Aleksandra Mućko, Michalina Moszyńska, Justyna Szczygielska, Klaudia Rombel, Emilia Adamowicz, Małgorzata Murawska, Aleksandra Smulikowska, Oliwia Rudnik, Łyś Julita
VII c – Maja Olczak, Maja Soszyńska
Gratulacje !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content