Finał II Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

21 kwietnia w Katolickiej Szkole Podstawowej w Siedlcach odbył się Finał II Diecezjalnego Konkursu Biblijnego.
Na etapie szkolnym udział w konkursie wzięło 256 szkół w tym 5898 uczniów, na etapie rejonowym 108 osób, z których na finał wyłoniono 25 najlepszych, po 5 uczniów z każdego rejonu. Tegoroczne zagadnienie dotyczyło Ewangelii wg Św. Marka.
Uczennica klasy 2a Magdalena Romanowska znalazła się w gronie 15 najlepszych finalistów. Magdzie serdecznie gratulujemy dotarcia do wysokiego miejsca w finale. Podziwiamy ją za to, że mimo licznych obowiązków znalazła czas, siły i chęci, aby pochylić się nad Słowem Bożym i godnie reprezentować naszą szkołę w zmaganiach konkursowych.
W przygotowaniach uczennicę prowadziła p. Małgorzata Bieluga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content