Gala Rozdania Nagród Konkursów Ekologicznych

Dnia 15 maja 2018r. w Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród Konkursów Ekologicznych zorganizowana przez ZUO, której współorganizatorem była nasza szkoła. Na galę zaproszono przedstawicieli miasta, zarząd ZUO, dyrektorów szkół, a przede wszystkim laureatów w których gronie znaleźli się także nasi uczniowie. W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła zorganizowała dwa konkursy
•  Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
• Ekologia w Moim Życiu – prezentacja multimedialna
Poza konkursami uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach, igrzyskach ekologicznych w których zostali laureatami. Podczas gali mogliśmy posłuchać piosenek o tematyce ekologicznej, jak również dzięki zwycięzcy prezentacji multimedialnej dowiedzieliśmy się jak każdy powinien dbać o naszą planetę.
Na zakończenia czekał słodki poczęstunek, a na kolejną galę zapraszamy za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content