Wyróżnienie na XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018

Jak cię nie kochać?
Tych lasów zielonych
wód błękitnych
Miłości stłumionych wojnami!
Paula Czarnocka 3b

Od dwudziestu trzech lat odbywa się w Siedlcach Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży w dziedzinie plastyki, piosenki, poezji, tańca i teatru. Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Miło nam poinformować, że Paula Czarnocka – uczennica klasy 3b otrzymała wyróżnienie na XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018 w kategorii – poezja. Pauli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content