Czwartoklasiści w czwórboju lekkoatletycznym

W dniu 15 maja 2018 roku na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Ireneusza Dycia rywalizowali z ponad 30 drużynami z innych szkół z miasta oraz z powiatu ziemskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4a i 4b: Julia Piekart, Natalia Nowak, Wiktoria Mroczek, Anna Wereszczyńska, Oliwia Duk, Gabriela Uziębło, Ksawery Boruta, Adam Świętochowski, Natan Jurzyk, Kajetan Tomaszewski, Tomasz Wiśniewski, Bartosz Staręga.
W zawodach mogły brać udział dzieci z klas 4-6. Reprezentacja naszej szkoły była najmłodszą drużyną zgłoszoną do zawodów, gdyż inne szkoły wystawiły zawodników z klas szóstych.
W czwórboju lekkoatletycznym rozegrane były takie konkurencje jak: rzut piłeczka palantową, skok w dal, bieg na 60m oraz bieg długi 600m dla dziewcząt a 1000m dla chłopców.
Na zawody udaliśmy się pełni pozytywnego nastawienia, przygotowani na bardzo dobry występ jednak mieliśmy pełną świadomość, że wyniki osiągnięte przez naszych podopiecznych nie będą w klasyfikacji końcowej na czołowych miejscach. Jednak z udziału w czwórboju jesteśmy zadowoleni, dzieci wykazały się duża determinacją, każdy z uczestników spełnił pokładane w nim nadzieje a nauka na pewno zaowocuje w następnych latach.
Wszystkim reprezentantom dziękujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content