Biegi narciarskie

W dniu 22.01.2019r. odbyły się Międzypowiatowej zawody w narciarstwie biegowym. Rywalizacja odbyła się na wcześniej przygotowanych trasach narciarskich na „Gołoborzu” pod Siedlcami. Uczniowie pod opieką p. Ewy Sławińskiej, p. Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej, p. Ireneusza Dycia i p. Pawła Kuligowskiego wystartowali zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Mimo, iż nie należmy do siedleckich potęg narciarskich to dziewczęta nasze uplasowały się w klasyfikacji drużynowej na miejscu IV, natomiast chłopcy ukończyli zmagania zajmując miejsce VI.
Sztafeta dziewcząt:
1. Siekierka Maja3b
2. Amelia Lewczuk 3b
3. Iga Wójcik 3a
4. Maja Michalak 3a
5. Justyna Chibowska 8c
Sztafeta chłopców:
1. Dawid Nazarczuk 3b
2. Szymon Zienkiewicz 3b
3. Damian Składanowski8c
4. Filip Szomko 3d
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Skip to content