Warsztaty 5a w Galerii Kultura

We wtorek 26 lutego uczniowie klasy 5a wybrali się na warsztaty do Galerii Kultura.
Tematem warsztatów było życie mieszkańców Siedlec w okresie XX-lecia międzywojennego.
Uczestnicy, pod kierunkiem instruktorów z Galerii Kultura – pani Agnieszki Janiszewskiej oraz pani Katarzyny Malewicz – przygotowali pudełkowe prace plastyczne. Przestrzenne kolaże wykonali z przygotowanych wcześniej kopii rycin, obrazów, fotografii historycznych odnoszących się do tematu warsztatu.
Na powstałe sceny popatrzyliśmy przez dziurkę od klucza. Każdy uczeń zabrał swoje pudełko do domu. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych Urzędu Miasta Siedlce przez Galerię Kultura udział w warsztatach był bezpłatny. W trakcie zajęć ogłoszono także konkurs na najciekawszą pracę. Pierwsze miejsce zajął Bartosz Staręga. Zwycięzcy gratulujemy.
Dziękujemy bardzo pani Agnieszce Janiszewskiej za zaproszenie na warsztaty.

Skip to content