Publiczne Gimnazjum nr 1 – najlepsze!

Nauczycielki biologii: E. Śladowska i A. Nowak ogłosiły konkurs wśród wszystkich klas, organizowany przez Nadleśnictwo Siedlce. W tym roku dotyczył dwóch kategorii:
I – „Funkcje lasu” – złożony z części botanicznej i testowej
II – „Zakładamy zielnik” – „Zielnik roślin runa leśnego” lub „Zielnik  drzew i krzewów”.
Dnia 8 listopada 2011 roku w Nadleśnictwie siedleckim odbył się konkurs, w którym w obu kategoriach wzięło udział 155 uczniów z  siedleckich i okolicznych gimnazjów oraz szkół podstawowych. Z naszej szkoły wzięło udział 21 uczniów. W kategorii „Funkcje lasu” byliśmy najlepsi spośród wszystkich gimnazjów, jakie wzięły udział w tym konkursie. Laureatami w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych zostali: Kamila Bardadin  (klasa 3f) – I miejsce; Milena Musiejczuk (klasa 3f) i  Jakub Smyk (klasa 3e) – II miejsce; Joanna Barcińska (klasa 3a) – III miejsce.
W kategorii „Zielnik runa leśnego” Marcin Talacha (klasa 2f) zajął II miejsce. W kategorii „Zielnik drzew i krzewów” Kamila Bardadin (klasa 3f) i Adrianna Dudarew (klasa 3c) uzyskały wyróżnienie.
Wszyscy bardzo ucieszyliśmy się z powyższych wyników i jesteśmy dumni z tego, że tak zdolni uczniowie uczęszczają do naszego gimnazjum.

Skip to content