Trzeciomajowe biegi uliczne

3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, w Siedlcach odbyły się coroczne biegi uliczne. Uczestniczyła w nich młodzież Szkoły Podstawowej oraz z klas gimnazjalnych pod opieką p. Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej i p. Ireneusz Dycia.
Start i meta znajdowały się na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Biegi zostały rozegrane w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i OPEN.
Nasza szkołę reprezentowali: Klara Malczuk 1a, Hania Mierzejewska 5b, Antonina Janusz 4c, Nina Bartczak 7a, Maja Michalak 3a, Magdalena Romanowska 3a, Oliwia Sztetner 3a, Magdalena Kozieł 3a, Amelia Kizeweter 3a, Weronika Kobylińska 3b, Marek Kisieliński 3a, Adam Ratyński 3d, Piotr Radzikowski 3d.
Dziewczęta drużynowo zajęły 3 miejsce, a indywidualnie drugie miejsce wywalczyła Hania Mierzejewska z klasy 5b.
Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach oraz gratulujemy osiągniętych wyników.

Skip to content