Najlepsza klasa 2019 pod względem aktywności fizycznej

Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili cykl turniejów na najlepsza klasę pod względem aktywności fizycznej. Przeprowadzone zostały c turnieje z najpopularniejszych dyscyplin sportowych takich jak : piłka nożna, siatkówka, koszykówka, unihokej, dwa ognie oraz „palant”.
W zaproponowanej formie spędzania czasu wolnego wystąpiło 11 zespołów klasowych.

KLASA Piłka nożna Siatkówka Koszykówka „Palant” „Dwa ognie” Unihokej Klasyfikacja końcowa
4a       8     8
4b       4     4
4c   6 2 6   4 18
5a         6 6 12
5b   8 4 10 10 8 40
7a 6   6       12
7b 8   8     10 26
7c             0
8a   2         2
8b             0
8c             0
3aG             0
3bG 10   10       20
3cG             0
3dG 4 10         14
3eG             0
3fG   4     8   12

Miejsce trzecie po zdobyciu 26 punktów wywalczyła klasa 3B, na miejscu drugim rozgrywki zakończyła klasa 7B, zwycięzcami okazała się klasa 5B, która zdobyła 40 punktów.
Uczniowie z klasy 5B, którzy brali udział w rozgrywkach: Anna Walerczak, Natalia Nowak, Julia Piekart, Zuzia Pieńkowska, Wiktoria Mroczek, Anna Wereszczyńska, Malwina Mańkowska, Hania Mierzejewska, Kajetan Tomaszewski, Kamil Smętek, Krystian Wojtczuk, Adam Świętochowski.
Zaproponowana forma spędzenia wolnego czasu przez nauczycieli wychowania fizycznego okazała się „strzałem w dziesiątkę”, turnieje przyciągnęły dużą rzeszę uczniów chcących aktywnie spędzić wolny czas. Rywalizacja międzyklasowa dostarczyła dużo emocji, a wyniki były bardzo trudne do przewidzenia.
Dziękujemy wszystkim za udział, zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy na następne turnieje od września następnego roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content