Podręczniki na rok szkolny 2019/2020

Uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich, czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej w roku szkolnym 2019/2020 nie kupują podręczników. Szkoła zapewni uczniom podręczniki, materiały edukacyjne i ćwiczeniowe w ramach dotacji celowej MEN. Podręczniki nie będą własnością ucznia. Uczniowie na początku roku szkolnego wypożyczą książki i będą z nich korzystać przez cały rok szkolny, a następnie będą zobowiązani zwrócić je do biblioteki szkolnej.
Rodzice uczniów klas I, II, III, IV, V, VI kupują podręczniki, karty pracy/ zeszyty ćwiczeń do religii we własnym zakresie.
Podręczniki do religii dla uczniów klas VII, VIII są dostępne w szkole. Zakupiono je ze składek uczniowskich.
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020 znajduje się tutaj. Tam dostępny jest także wykaz podręczników do religii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content